Розпилювачі

ECO KT 285 B Зрошувач осцилюючий, дворядний. Ударостійкий механізм, пластикова конструкція, 18 форсунок розміщених на латунній основі.
ECO KT 2/228 P Зрошувач виготовлений з високоякісного пластику, складається з двох ріжків-зрошувачів, закріплених на обертовому елементі та зручного кілка для фіксації у грунті. Забезпечує потужний кругової полив на великій території.
ECO PW 3325 Зрошувач, що обертається з трьома листочками, на кілку. Кожен регульований ріжок має по 5-ть отворів.
ECO PW 3345 Зрошувач, що обертається з двома листочками, на кілку. Кожен регульований ріжок має по 5-ть отворів.
ECO TS 1004
Зрошувач пульсуючий (пластиковий) на кілку. Регулювання кута повороту і нахилу струменя з фіксацією обраного сектора. Можливе послідовне з'єднання з іншими зрошувачами.
ECO TS 1009 Зрошувач триріжковий ROTOR, що обертається. Має три регульованих пластикових ріжка на основі.
ECO TS 1010
Зрошувач дворіжковий DUO на кілку, що обертається. Кожен ріжок має три позиції регулювання. Можливе послідовне з'єднання з іншими зрошувачами.
ECO TS 1011 Зрошувач дворіжковий TRIO на кілку, що обертається. Кожен ріжок має три позиції регулювання. Можливе послідовне з'єднання з іншими зрошувачами.
ECO TS 1012 Зрошувач "метелик" на кілку, що обертається. Можливе послідовне з'єднання з іншими зрошувачами.
LE 7201 Зрошувач регульований, має ергономічний дизайн та високоякісний міцний пластик, зручний і простий у використанні.
LE 8105 B Зрошувач триріжковий, що обертається. Зроблений з високоякісного пластику. Можливе послідовне з'єднання з іншими зрошувачами.
CH-KT 263 B
Зрошувач на довгій металевій ніжці, що обертається. Виконаний у формі серця. Виготовлений з цинку, покритий хромом. Можливе послідовне з'єднання з іншими зрошувачами.