З'єднання та набори Bradas

ECO PW 2130 Коннектор 3/4” - STANDARD, може бути встановлений на обидва кінці шлангу та дозволяє швидко приєднувати інші елементи системи поливу (зрошувачі, пістолети, трійники і т.д.)
ECO PWB 2100 Муфта з'єднувальна 1/2”, призначена для з'єднання частин пошкодженого шлангу або двох шлангів для збільшення загальної довжини.
ECO PWB 2110 Муфта з'єднувальна 3/4”, призначена для професійного використання в цілях зрошення та спринклерних систем. Може бути використана при необхідності розширити шланг або для ремонту в разі механічних пошкоджень.
ECO PWB 2140 Коннектор 1/2” - STOP, може бути встановлений на обидва кінці шлангу та дозволяє швидко приєднувати інші елементи системи поливу (зрошувачі, пістолети, трійники і т.д.)
ECO PWG 2110
Муфта з'єднувальна 3/4”, призначена для з'єднання частин пошкодженого шлангу або двох шлангів для збільшення загальної довжини.
ECO PWG 2185 Адаптер із зовнішньою різьбою 3/4”, для вкручування в будь який зрошувальний елемент (пістолет, зрошувач) або кран з ніпелем для зєэднання з коннектором.
ECO PWG 2195
Адаптер із внутрышньою різьбою для накручування на кран 3/4” та ніпелем для з'єднання з коннектором.
ECO PWG 2196 Адаптер із внутрышньою різьбою для накручування на кран 1/2” або (5/8”) та ніпелем для з'єднання з коннектором.